Ka dy prej prindërve më të bukur në botën e filmit, si duket sot 20 vjeç vajza e Reese Witherspoon dhe Ryan Philippe!!! - Bota Sot
Ka dy prej prindërve më të bukur në botën e filmit, si duket sot 20 vjeç vajza e Reese Witherspoon dhe Ryan Philippe!!!

Mediale Vip

Ka dy prej prindërve më të bukur në botën e filmit, si duket sot 20 vjeç vajza e Reese Witherspoon dhe Ryan Philippe!!!

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 18:57
Reese Witherspoon dhe Ryan Philippe

Reese Witherspoon dhe Ryan Philippe patën një histori dashurie “si nëpër filma“ në fillimin e viteve 2000. U njohën ne sheshxhirimin e “Cruel Intentions” , u dashuruan e u martuan shumë shpejt. Ishin një familje për 7 vjet, kohë përgjatë së cilës sollën në jetë dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë.

Vajza, Ava, sot është 20 vjec dhe konsiderohet kombinimi perfekt I dy prindërve jashtëzakonisht joshës së saj.

Ava nuk është megjithatë vetëm e bukur, por edhe mjaft e zgjuar: është në vitin e dyrë të fakultetit ku dallon për angazhmin e saj, është mjaft e kujdesshme me jetën private e nuk afishohet shumë si fëmijë të tjerë të llastuar nga familje të famshme dhe herë pas here, e shoqëron në tapetin e kuq të ëmën, me të cilën është shumë  e lidhur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...