Eva Murati “e vetme” dhe e lumtur?! - Bota Sot
Eva Murati “e vetme” dhe e lumtur?!

Mediale Vip

Eva Murati “e vetme” dhe e lumtur?!

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 20:42
Eva Murati

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth të rejave nga jeta personale, por edhe projektet e reja televizive dhe jo vetëm…

Pas lajmeve për ndarjen nga djali i politikanes Jozefina Topalli, jeta personale e 24 vjeçares ka qenë gjithnjë në fokus të mediave.

E pyetur lidhur me këtë çështje, Eva as nuk pohoi apo mohoi nëse është dikush në jetën e saj, por theksoi se për momentin ndihet e lumtur dhe kaq i mjafton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...