Kate Middleton shtatzënë për herë të katërt?? Sinjalet që tregojnë se po mbërrin një tjetër fëmijë në familjen mbretërore!

Mediale Vip

Kate Middleton shtatzënë për herë të katërt?? Sinjalet që tregojnë se po mbërrin një tjetër fëmijë në familjen mbretërore!

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 21:35
Kate Middleton

Një “baby royal“ I ri duket se po mbërrin e në media, tregohet dhe gjinia e tij. Sipas shtypit britanik, është një vajzë.

“Sekretin“ e paska nxjerrë Charlotte që u ka treguar shokëve të klasës se “mami po pret një vajzë tjetër, dhe unë do të bëhem me motër“!!.

Bisedën e kanë dëgjuar disa mësues që ia kanë treguar më pas revistës New Idea. Thashethemet për një shtatzani tjetër të Kate-it kanë qenë të shumta, por këtë radhë ato mbërrijnë nga një anëtar I familjes mbretërorë britanike. Nuk I dihet ndërkohë me siguri nëse Charlotte ka qenë duke rrëfyer ato që ka dëgjuar në shtëpi, apo është thjesht fantazia dhe dëshira e një vajze të vogël.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat