U martua apo jo? Dilema për jetën e aktores po pushton faqet rozë - Bota Sot
U martua apo jo? Dilema për jetën e aktores po pushton faqet rozë

Mediale Vip

U martua apo jo? Dilema për jetën e aktores po pushton faqet rozë

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 23:34
Cooke Maroney, Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence i ka dhënë fund beqarisë? Kjo është pyetja që po qarkullon në të gjitha faqet rozë.

Aktorja 29-vjeçare është parë duke hyrë në një zyrë martesore me të dashurin 34-vjeçar, Cooke Maroney.

Së bashku me ciftin ishin dhe dy bodigardë, një fotografe dhe një mikeshë e tyre.

Sipas Page Six, Jennifer dhe Cooke do të bëjnë një dasmë të madhe muajin tjetër.

Të dy kanë më shumë se një vit që shijojnë lidhjen e dashurisë, ndërkohë që fejesën e bënë në shkurt të këtij viti. Mbeten për tu konfirmuar zërat për martesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...