Tayna vizaton çdo pjesë të trupit në fustanin e ngushtë - Bota Sot
Tayna vizaton çdo pjesë të trupit në fustanin e ngushtë

Mediale Vip

Tayna vizaton çdo pjesë të trupit në fustanin e ngushtë

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 08:03
Tayna

Tayna duket tejet provokuese në imazhin e fundit.

Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq shumë joshëse.

Reperja kishte veshur një fustan të shkurtër rozë, të cilin e kishte kombinuar me një palë çizme të po së njëjtës ngjyrë.

Image

Edhe në këtë fotografi, ajo kishte vënv në pah belin e sheshtë dhe dukej në top-formë.

Kujtojmë se “Bye Bye” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...