E frikshme, vajza e Madonna-s duket një kopje e Lady Gaga-s, por çudia nuk mbaron me kaq - Bota Sot
E frikshme, vajza e Madonna-s duket një kopje e Lady Gaga-s, por çudia nuk mbaron me kaq

Mediale Vip

E frikshme, vajza e Madonna-s duket një kopje e Lady Gaga-s, por çudia nuk mbaron me kaq

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 21:14
Madonna me vajzen

Çudia e radhës me të cilën është fiksuar Twitter-i është ngjashmëria e frikshme që vajza e Madonna-s, Lourdes ka me Lady Gaga-n. Lourdes është shfaqur në Javën e Modës në New York gjatë sfilatës së Proenza Schouler dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, pasi është rritur shumë nga hera e fundit që është shfaqur publikisht. Menjëherë sapo fotot e saj filluan të qarkullojnë në internet, njerëzit nuk mund të mos e vinin re ngjashmërinë e saj me Lady Gaga-n dhe krahasimet e teoritë konspirative shpërthyen në rrjet.

Por çudia nuk mbaron me kaq, pasi njerëzit në Twitter kanë zbuluar edhe një ngjashmëri mes Madonna-s dhe nënës së Lady Gaga-s. Tani mund të themi që gjërat po bëhen serioze... Nëse nuk besoni, hidhuni një sy fotove të mëposhtme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...