Enca pranon dhuratë romantike - Bota Sot
Enca pranon dhuratë romantike

Mediale Vip

Enca pranon dhuratë romantike

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 16:06
Enca Haxhia

Encës i kanë bërë dhuratë që çdo femër do e dëshironte.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit dhuratën që ia kanë bërë.

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe, përmes së cilave tregoi se ia dhuruan një arush dhe një buqet trëndafila.

Image

Ajo i shpreh e lumtur që e pranoi këtë dhuratë, në një prej videove shkruan “E vlerësoj këtë”.

Kujtojmë se “Jealous” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...