Luana Vjollca tregon kur do të fillojë ‘Shiko kush Luan’ dhe prezanton partnerin e ri - Bota Sot
Luana Vjollca tregon kur do të fillojë ‘Shiko kush Luan’ dhe prezanton partnerin e ri

Mediale Vip

Luana Vjollca tregon kur do të fillojë ‘Shiko kush Luan’ dhe prezanton partnerin e ri

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 19:12
Luana Vjollca

Nuk do të prisni gjatë për emisionin e Luana Vjollcës në Top Channel. Më datë 28 shtator, të shtunën e ardhshme rikthehet në ekranin e Top-it emisioni me lojëra zbavitese. Përmes promos, Luana ka treguar se kanë filluar përgatitjet për sezonin e tretë që rikthehet në ekran edhe këtë shtator, për t’ju shoqëruar deri në fundvit.

Programi me siguri ka ndryshime të lojërave dhe element të rinjë. Mirëpo, përveç lojërave, ka ndryshime edhe tek kapitenët e skuadrave. Këtë sezon nuk do të jetë më Adi Pojana, por në vend të tij, është aktori i njohur i Portokallisë, Rezart Veleshnja. Për të parë më shumë rreth “Shiko kush Luan”, duhet të prisni të shtunën më 28 shtator.

Ndërkohë Luana po ndërton skenën...

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...