Bim Bimma publikon bashkëpunimin e ri - Bota Sot
Bim Bimma publikon bashkëpunimin e ri

Mediale Vip

Bim Bimma publikon bashkëpunimin e ri

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 20:45
BimBimm

Bim Bimma ka lansuar projektin e ri muzikor.

Bim Bimma ka publikuar këngën e re, të cilën e solli në bashkëpunim me Nuke dhe Ergenin.

Kënga titullohet “1M”, ndërsa reperët preferuan ta sjellin këtë herë vetëm në versionin audio.

Më poshtë mund ta dëgjoni “1M”, kënga më e re nga Nuke, Bim Bimma dhe ErgeNR.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...