Celine Dion sjell tri këngë të reja - Bota Sot
Celine Dion sjell tri këngë të reja

Mediale Vip

Celine Dion sjell tri këngë të reja

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 22:11
Celine Dion

Celine Dion është rikthyer fuqishëm me tri këngë të reja.

Celina Dion ka publikuar tri këngë të reja, të cilat janë pjesë e albumit të saj të ri.

Tri projektet e reja të yllit botëror janë “Imperfections”, “Lying Down” dhe “Courage”, që i solli vetëm në versionin audio.

Albumi i ri nga Celine Dion do të publikohet më 15 nëntor, ndërsa fansat e saj mund ta porosisin që tani.

Për ndryshe, Celine Dion është aktive me koncerte në vende të ndryshme të botës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...