Engji thekson linjat në fustanin e ngushtë - Bota Sot
Engji thekson linjat në fustanin e ngushtë

Mediale Vip

Engji thekson linjat në fustanin e ngushtë

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 22:36
Engjëllusha Salihu

Engjëllusha Salihu erdhi e ‘nxehtë’ në fotografinë e fundit.

Engjëllusha Salihu ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq në formë të mirë.

Ajo u fotografua para pasqyrës e veshur me një fustan të shkurtër, i cili ia theksonte linjat trupore.

Pranë kësaj fotoje, Engji mori komente dhe pëlqime të panumërta nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentonin për pamjen.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Engjëllusha Salihu titullohet “Inat”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...