Camila dhe Shawn e sjellin ‘Halloween-in’ para kohe, dyshja shfaqet ndryshe në publik - Bota Sot
Camila dhe Shawn e sjellin ‘Halloween-in’ para kohe, dyshja shfaqet ndryshe në publik

Mediale Vip

Camila dhe Shawn e sjellin ‘Halloween-in’ para kohe, dyshja shfaqet ndryshe në publik

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 07:08
Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë një nga dyshet më të komentuara të ‘showbiz-it’ të huaj. Deri më tani këngëtarët kanë rënë në sy për shkak të afrimitetit të treguar edhe në publik. Së fundmi Mendes dhe Cabello janë parë të dalin në publik me maskat e ‘Halloween’, duke sjellë para kohe festën e tetorit. Fansat janë surprizuar nga kjo dalje e çiftit të cilët kanë tërhequr jo pak vëmendjen e të gjithëve.

Kujtojmë se para pak ditësh një video e dyshes duke u puthur bëri xhiron e rrjetit dhe u komentua gjerësisht kudo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...