Oriola Marashi i habit të gjithë: Ja si më frymëzon Edi Rama - Bota Sot
Oriola Marashi i habit të gjithë: Ja si më frymëzon Edi Rama

Mediale Vip

Oriola Marashi i habit të gjithë: Ja si më frymëzon Edi Rama

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 11:14
Oriola Marashi

Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij. Në një postim në rrjete sociale, Mamaqi ka një dilemë, përgjigjen e të cilës duhet të japin femrat modele.

“A ma shpjegon dot njeri pse dalin të gjitha modelet me kto makaronat kshu?
Më vdektë @endritmertiri nuk e di pse.”- shkruan Ermal Mamaqi në profilin e tij, ndërsa shpërndan disa foto duke konsumuar spageti.Mes shumë komentesh, në sy bie ai i modeles seksi, që tashmë ka marrë famë ndërkombëtare, Oriola Marashit. Me sa duket vetë modelja frymëzimin për ngrënien e makaronave e paska marrë nga kryeministri, Rama.

“Mua për vete më ka inspiruar EDI RAMA”- i përgjigjet Oriola Marashi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...