Era Istrefi sjell këngën e re ‘Let’s get married’ - Bota Sot
Era Istrefi sjell këngën e re ‘Let’s get married’

Mediale Vip

Era Istrefi sjell këngën e re ‘Let’s get married’

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 15:36
Era istrefi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka sjellë projektin e ri muzikor.

Ajo ka lansuar këngën ‘Let’s get married’ e cila vjen në bashkëpunim me dj Yellow Claw dhe reperin amerikan Offset.

Kënga (le të martohemi) është lansuar me videklip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...