Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores - Bota Sot
Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores

Mediale Vip

Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 15:41
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka shokuar me ‘profesionin’ e ri.

Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, por tani ajo ka treguar aftësitë edhe në saldatore.

Prezantuesja ka publikuar një video në Instagram ku shihet duke u rregulluar skenën, dhe si mbishkrim ka lënë “Kush ka nevojë për saldator”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kush ka nevoje per saldator ? 😝

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

Pas këtij postimi në profilin e saj ‘vërshuan’ komentet ku ndjekësit e ftonin bukuroshen për t’i rregulluar shtëpinë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...