Kështu dukej Fero para se të bëhej i famshëm - Bota Sot
Kështu dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Mediale Vip

Kështu dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 23:02
Fero

Sot e njohim si reper, por të gjithë jemi kureshtarë të dimë si dukej Fero vite më parë.

Fero ka hapur arkivat e fotografive, duke u kthyer prapa në kohë dhe solli fotografi nga fëmijëria.

Reperi e postoi një imazh nga koha kur ishte fëmijë dhe ishte goxha e vështirë të dallohej se është ai.

Image

“Kthim në kohë”, ka shkruar ai sipër fotografisë.

Për ndryshe, Fero ka pak kohë që ka përfunduar kontratën me “On Records” dhe ka paralajmëruar projekte të reja muzikore.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private, sidomos për lidhjen me Arbenita Ismajlin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...