Melinda vishet shumë shkurt dhe bën lëvizje provokuese para kamerës - Bota Sot
Melinda vishet shumë shkurt dhe bën lëvizje provokuese para kamerës

Mediale Vip

Melinda vishet shumë shkurt dhe bën lëvizje provokuese para kamerës

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 15:09
Melinda Ademi

Melinda u shfaq provokuese në videon e fundit.

Melinda është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Së fundi, rep-artistja ndau me ndjekësit një video, ku shihet e veshur me një palë pantallona të shkurtër dhe bluzë po ashtu të shkurtër.

Image

Teksa po e filmonin, Melinda bënte lëvizje provokuese para kamerës, ndërsa në plan të parë kishte të pasmet.

Kujtojmë se “Pika Pika” titullohet projekti i fundit muzikor nga Melinda, këngë që u prit mirë në publik. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...