Majlinda i’a vë flakën Instagramit me fotot e fundit - Bota Sot
Majlinda i’a vë flakën Instagramit me fotot e fundit

Mediale Vip

Majlinda i’a vë flakën Instagramit me fotot e fundit

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 17:52
Majlinda Zeka

Kohët e fundit është duke u cilësuar si një nga femrat më të bukura në show bizin kosovar.

Edhe pse nuk është as këngëtare apo modele por ish lidhja me reperin e njohur Majk e bëri të famshmë dhe tani fama nuk po i ndahet.

Është e vështirë ta besosh kur e sheh kaq të bukur e me këto linja trupore se është nënë e një djali.

Në imazhet që poston çdo herë shfaqet përvëluese, joshëse dhe shumë atraktive.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot, e veshur me plot stil, e bukur si çdo herë i vë prapë flakën instagramit.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...