52 të lënduar, Geti ‘tallet’ me tërmetin - Bota Sot
52 të lënduar, Geti ‘tallet’ me tërmetin

Mediale Vip

52 të lënduar, Geti ‘tallet’ me tërmetin

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:21
Geti

Pesë persona kanë mbetur të lënduar nga tërmeti i sotëm në Shqipëri.

Sot, Shqipëria u godit nga një tërmet që sipas sizmologëve ishte më i forti në dy dekadat e fundit dhe si pasojë e kësaj mbetën të lënduar 52 persona.

Por për këtë gjë nuk i bëhet vonë Ghetto Geasyt i cili me në një foto të publikuar nga kunata e tij Luana Vjollca i kishte komentuar ‘Ti e paske bo tërmet’.

Ndërsa replika e moderatores e cila shumë shpejt fillon sezonin e ri televiziv ishte “Se dija që ka rënë kur e postova”. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...