Ana Kabashi në pritje të hitit të ri - Bota Sot
Ana Kabashi në pritje të hitit të ri

Mediale Vip

Ana Kabashi në pritje të hitit të ri

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:33
Ana Kabashi

Ana Kabashi shumë shpejt pritet të lansoj këngën e re.

Ana Kabashi ka disa javë që është duke punuar në projektin e saj të ri që nuk pritet të vonojë shumë deri tek publikimi.

Si duket këngëtarja është duke përfunduar detajet e fundit para lansimit të ‘Ami Lekt’.

Image

Ajo në llogarinë e saj në Instagram sapo konfirmoi se brenda gjysmë ore do dalë në vizion kënga e saj e re që është punuar edhe më videoklip.

Kujtojmë se ‘Papa’ titullohet projekti i fundit që është në bashkëpunim me motrën e saj Artën dhe Beraton.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...