Elita Rudi dedikim special për Gjikon në përvjetorin e martesës - Bota Sot
Elita Rudi dedikim special për Gjikon në përvjetorin e martesës

Mediale Vip

Elita Rudi dedikim special për Gjikon në përvjetorin e martesës

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 21:41
Elita Rudi dhe Gjiko

Elita Rudi dhe Gjiko festojnë përvjetorin e martesës.

Janë mbushur një vit që nga dita kur Elita Rudi dhe Gjiko kishin kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre, dhe për këtë ditë të veçantë çifti kanë ndarë fjalë emocionuese.

Moderatorja ka publikuar disa momente nga martesa me reperin dhe ka shkruar.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@gjikotheflyboy One year down forever to go ♥️ !21.09.2018 - ♾ @joyweddingfilm

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

“Ditën që skam për ta harruar, një vit më parë, më e lumtur se kurrë. Jetën gati me ty për ta kaluar dorë për dore, të thash ‘Po’ me krejt zemrën, vallëzuam, atë natë skemi për ta harruar”.

Kujtojmë se gjatë muajit shkurt dyshja fituan epitetin prindër me lindjen e djalit të tyre që e pagëzuan me emrin Zëri. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...