Tara e pranishme në dasmën e Bleros, por Teuta? - Bota Sot
Tara e pranishme në dasmën e Bleros, por Teuta?

Mediale Vip

Tara e pranishme në dasmën e Bleros, por Teuta?

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 21:58
Blero dhe Afrona

Blero dhe Afrona janë duke jetuar natën më të veçantë në jetën e tyre.

Afrona dhe Blero sot lidhën martesë ku u kurorëzuan nga nënkryetari i komunës së Prishtinës.

Në mesin e qindra të ftuarve në këtë natë të veçantë për çiftin nuk kishte si të mungonte vajza e këngëtarit Tara e cila ishte shoqëruesja e babit të saj gjatë kësaj nate.

Por pyetja që u intereson shumë kujt është prezenca e ish bashkëshortes Teutës, aktorja nuk është prezentë në dasmë dhe më parë kishte deklaruar se do ishte e çuditshme pjesëmarrja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...