Fero i bën vetes dhuratë luksoze - Bota Sot
Fero i bën vetes dhuratë luksoze

Mediale Vip

Fero i bën vetes dhuratë luksoze

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 06:32
Fero

Reperi është pa kontratë, por nuk i ndal shpenzimet.

Fero ditë më parë publikoi një fotografi duke numëruar para dhe në mënyrë ironike kishte thënë se kjo është arsye pse nuk ka sjellë ende ndonjë projekt të ri.

Tani këngëtari duket se po shfrytëzon në maksimum kohën e lirë, ai ka udhëtuar për në Gjermani për ti kaluar disa ditë dhe i ka bërë vetes edhe një dhuratë.

Image

Në llogarinë e tij në Instagram reperi nga Gjilani ka shfaqur orën e re e cila i takon markës së njohur ‘Rolex’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...