Kejvina Kthella i bën thirrje "burrit": E dua tradicional, të më kërkojë në shtëpi - Bota Sot
Kejvina Kthella i bën thirrje "burrit": E dua tradicional, të më kërkojë në shtëpi

Mediale Vip

Kejvina Kthella i bën thirrje "burrit": E dua tradicional, të më kërkojë në shtëpi

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 07:50
Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella është beqare! E ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit" në RTV Ora, ajo tregoi se nuk i pëlqejnë propozimet romantike në vende luksoze.

Për të, partneri ideal është ai që mbledh fisin dhe shkon ta kërkojë si nuse në shtëpi.

Rudina Dembacaj: Si do ta doje propozimin?

Kejvina Kthella: Më pëlqejnë tradicionalet. Dua të më vijë në shtëpi me xhajën, hallën, tezen, me ato pajën, gjërat

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...