Sabri Fejzullahu publikon këngën “Kallem” - Bota Sot
Sabri Fejzullahu publikon këngën “Kallem”

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu publikon këngën “Kallem”

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 09:53

Sabri Fejzullahu e ka publikuar këngën e tij të re.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Kallem” titullohet kënga e cila ka ardhur e realizuar edhe në anën vizuele, me videoklip.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Kreshnik Avdiu, teksa për orkestrimin është përkujdesur Drinor Zyberaj.

Kjo këngë u mirëprit nga fansat e këngëtarit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...