Vallëzimi me të cilin Blero dhe Afrona morën vëmendje në dasmën e tyre - Bota Sot
Vallëzimi me të cilin Blero dhe Afrona morën vëmendje në dasmën e tyre

Mediale Vip

Vallëzimi me të cilin Blero dhe Afrona morën vëmendje në dasmën e tyre

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 11:24
Blero dhe Afrona Dika

Blero dhe Afrona mbrëmë e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika, mbrëmjen e djeshme e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Dyshja u martuan në prani të një numri të madh mysafirësh ndër ta emra të njohur të estradës.

Bazuar në videot që qarkullonin në rrjete sociale e media, atmosfera dukej se ka qenë e mahnitshme e çifti ishin të lirë dhe bënin lëvizje atraktive para të pranishmëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...