Brenda ditëlindjes së 7- të të Blue Ivy

Mediale Vip

Brenda ditëlindjes së 7- të të Blue Ivy

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 13:30
Blue Ivy, Beyonce

Vajza e parë çiftit Beyonce dhe Jay Z ka festuar ditëlindjen e 7-të për të cilën prindërit e famshëm ishin kujdesur për t’i organizuar një festë gjigande ngjyrë rozë.

Beyonce është tejet diskrete për të reklamuar fëmijët e saj, por kësaj here ylli botëror u tregua bujare duke ndarë me ndjekësit në instagram si rrallëherë jo vetëm foto të vajzës së ditëlindjes, por edhe të dy binjakëve.

Mami i Blue Ivy kishte veshur një kostum ngjyrë rozë dhe dukej magjepsëse.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat