Kim e shtyu lindjen e vajzës për të rregulluar thonjtë - Bota Sot
Kim e shtyu lindjen e vajzës për të rregulluar thonjtë

Mediale Vip

Kim e shtyu lindjen e vajzës për të rregulluar thonjtë

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 16:11
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka thënë se e shtyu lindjen e vajzës për të rregulluar thonjtë.

Gjashtë vjet pasi mirëpriti vajzën e saj North West, ne akoma po mësojnë më shumë rreth rrethanave që lidhen me lindjen e saj. Kim nxitoi fshehurazi në spital dhe nëna e motrat e saj u përpoqën të kuptojnë se si ta trajtojnë situatën sa më qetësisht (dhe pa paparacët).

Kardashian West zbuloi se ajo u sigurua të kryente edhe disa punë para se të shtrohej në spital për lindjen e vajzës.”Kam nevojë për një McGriddle në McDonald’s,’ – i kishte thënë ajo shokut të saj dhe pastaj i kishte kërkuar që ta dërgonte te estetistja për t’u depiluar, gjatë rrugës që ata po shkonin për spital.

Mjekët e njoftuan atë se ajo duhej të shkonte në spital për lindje për shkak të preeklampsisë, një gjendje e tensionit të lartë që mund të jetë e rrezikshme për gratë shtatzëna. “Thonjtë e mi ishin të errët,” tha ajo. “Ishte kur isha ende në fazën time të errët të Linkin Park, me thonjtë e mi burgundy. Dhe unë thashë: ‘Jo, jo, jo, unë do të lind një vajzë, duhet të rregulloj thonjtë me një ngjyrë rozë të hapur.’

Pastaj në bisedë më doktorin e kishte pyetur, ‘A jeni i sigurt se duhet të lind tani, a mund të më jepni, dy orë të paktën? ‘Dhe ai i kishte thënë :’Mirë, takohemi pas dy orësh.”

Natyrisht, gjithçka funksionoi mirë. North West ka lindur e lumtur dhe e shëndetshme në 15 qershor 2013, dhe ajo ka qenë ikonike që nga ajo kohë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...