Rita Ora duket si një ‘engjëll’ në gala mbrëmjen ‘amfAr’ - Bota Sot
Rita Ora duket si një ‘engjëll’ në gala mbrëmjen ‘amfAr’

Mediale Vip

Rita Ora duket si një ‘engjëll’ në gala mbrëmjen ‘amfAr’

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 16:27
Rita Ora

Rita Ora ishte e ftuar speciale në galan ‘amfAr’.

Dje në qytetin e Milanos është mbajtur gala mbrëmja e ‘amfAr’ një eveniment ky që si fokus qendror ka mbledhjen e donacioneve për ‘Sidën’.

Në këtë mbrëmje ndryshe nga tjera herë, nuk munguan as fytyrat e shoubizit të pranishëm ishin Ermal Mamaqi me bashkëshorten, modelja Aurela Hoxha, dhe Rita Ora e cila morri vëmendjen me veshjen e saj.

Këngëtarja shkëlqeu edhe në interpretimin e disa hiteve si “Lonely Together”, “Medley”, “Let you love me”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...