Nuk ja don as me femra, Miley Cyrus ndahet nga e dashura - Bota Sot
Nuk ja don as me femra, Miley Cyrus ndahet nga e dashura

Mediale Vip

Nuk ja don as me femra, Miley Cyrus ndahet nga e dashura

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 18:29
Miley Cyrus

Miley Cyrus i ka jep fund lidhjes me Kaitlynn.

Ata janë shoqe shumë të mira dhe kishin qëndruar pranë njëra-tjetrës në momentet e vështira thotë një burim për People.

“Ato vazhdojnë të jenë mikesha me njëra-tjetrën, por ato më nuk janë në një marrëdhënie romantike” : kanë shtuar burimi afër çiftit.

Dyshja po kalonin momente shumë të mira që kur u ndanë nga bashkëshortët e tyre madje ata kishin marrë një apartament në Los Angeles.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...