Kejsi në Meksikë për pushime, nga kush po shoqërohet? - Bota Sot
Kejsi në Meksikë për pushime, nga kush po shoqërohet?

Mediale Vip

Kejsi në Meksikë për pushime, nga kush po shoqërohet?

Më: 29 shtator 2019 Në ora: 21:50
Kejsi

Kejsi ka ‘ikur’ në Meksikë për pushime.

Që nga ndarja me Stresin, Kejsi është bërë një emër shumë i pranishëm në mediat rozë.

Çdo veprim i saj po merr vëmendjen e publikut të cilët secilin veprim e lidhin me ish të fejuarin.

Ajo së fundmi ua ka mundësuar ndjekësve të saj t’i shtrojnë pyetje lidhur me çka u interesojnë të dinë.

Dhe përmes postimeve në Instastory, Keisi bëri të ditur se ka udhëtuar në Meksikë për pushime ku po shoqërohet nga e ëma e saj. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...