Çfarë po ndodh, Tayna dhe Rina pajtohen? Bëjnë të njëjtin postim në Instagram - Bota Sot
Çfarë po ndodh, Tayna dhe Rina pajtohen? Bëjnë të njëjtin postim në Instagram

Mediale Vip

Çfarë po ndodh, Tayna dhe Rina pajtohen? Bëjnë të njëjtin postim në Instagram

Më: 30 shtator 2019 Në ora: 20:11
Tayna dhe Rina

Tayna dhe Rina duket se po japin shenja pajtimi dhe po e lënë të kaluarën pas.

Kështu e lënë të kuptohet vetë vajzat me anë të një lëvizjeje që kanë bërë në Instagram.

Është Rina ajo e cila ka ripostuar një fotografi të Taynas, ku shkruhet se ajo po e lë të kaluarën dhe gjërat negative pas, për t’u fokusuar tek vetja.

Rina madje pak muaj më parë e ftuar tek “Rudina” deklaroi se nuk e quan aspak armike Taynën dhe se diss-et në tekstet e këngëve nuk i ka pasur për të, duke dashur ta përfundojë gjithë ‘dramën’ mes tyre.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat