Pamje nga aksidenti në Prishtinë ku u përfshi Tayna - Bota Sot
Pamje nga aksidenti në Prishtinë ku u përfshi Tayna

Mediale Vip

Pamje nga aksidenti në Prishtinë ku u përfshi Tayna

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 21:46
Tayna

Një aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Prishtinë, ku është përfshirë edhe reperja Tayna.

Menaxheri i Taynas, Rinor Hykolli , e ka konfirmuar se artistja që ai e ka nën menaxhim është aksidentuar sot në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.

Ndërkaq në adresë të medias është dërguar një fotografi ku shihet pamja nga aksidenti në të cilën u përfshi artistja.

Hykolli ndryshe ka treguar se Tayna është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se nuk ka marrë lëndime trupore, pos dëmtimeve të vogla të veturës.

Ai ka dhënë versionin e tij të aksidentit duke thënë se vetura e artistes është goditur nga një makinë tjetër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...