"Zemra", hiti i jashtëzakonshëm nga Edon Zejna - Bota Sot
"Zemra", hiti i jashtëzakonshëm nga Edon Zejna

Mediale Vip

"Zemra", hiti i jashtëzakonshëm nga Edon Zejna

Nga: Maksim Gjokaj Më: 2 tetor 2019 Në ora: 15:07
Edon Zejna

Me tekst të Ghulos, muzikë, miksim dhe masterizim nga Nurteel këngëtari i njohur Edon Zejna vjen me një super projekt të titulluar ‘Zemra’ ndërkohë që producent ekzekutiv është Labinot Nuraj kurse videoprojekti i realizuar nga Cetinovska.

Një këngë mjaft me shije dhe në kohë të duhur vjen pikërisht nga Edoni duke sjellë kështu freski pas sezonës verore të mbingarkuar me shumë projekte muzikore.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...