Video skandal: Nipi i Meghan Markle, nudo dhe i droguar në mes të rrugës! - Bota Sot
Video skandal: Nipi i Meghan Markle, nudo dhe i droguar në mes të rrugës!

Mediale Vip

Video skandal: Nipi i Meghan Markle, nudo dhe i droguar në mes të rrugës!

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 11:37
Meghan Markle

Vetëm një ditë pas bërjes publike të letrës së Princ Harry për mediat, ku shprehte dëshpërimin  e tij për sulmet e shumta që mediat bëjnë karshi gruas së tij, një tjetër skandal ka në qendër sërish Dukeshën e Sussex.

Një video dramatike, ku nipi i Meghan Markle, Thomas Dooley i cili duket se është lakuriq dhe futet me zor në makinën e policisë po bën xhiron e rrjetit orët e fundit.

Dooley është djali i vëllait të Meghan Markle dhe thuhet se në momentin e arrestimit ai ishte i droguar.

I riu u arrestua nga policia këtë të enjte në Hollyëood teksa po ecte i zhveshur vetëm me një peshqir të vogël në trup dhe fliste gjëra pa kuptim, duke lënë të kuptohej se nuk ishte i vetëdijshëm për shkak të konsumimit të lëndëve narkotike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...