Mucky vjen me "Maria", projekti i parë mjaft i bukur - Bota Sot
Mucky vjen me "Maria", projekti i parë mjaft i bukur

Mediale Vip

Mucky vjen me "Maria", projekti i parë mjaft i bukur

Nga: M.GJ Më: 5 tetor 2019 Në ora: 20:11
Mucky

Është i ri por mjaft i talentuar e sapo ka sjellë projektin e tij të parë muzikor. Emri i tij i artit është Mucky e vjen vërtet me një super këngë me titull " Maria", këngë e cila sapo ka dalë e ka nisur të pritet mjaft mirë.

Artisti është edhe basketbollist i Rosenheimit e këtë herë vjen për të shënuar në muzikën shqiptare e si duket nga talenti i tij do të jetë një tre pikësh e me plot të ardhme.

Mucky është me origjinë nga Prishtina por ka lindur dhe jeton në Gjermani e për këtë projekt të parë muzikor të tij ka bashkëpunuar me producentin shqiptar Artan Kastrati, ndërsa Mucky është dhe baterist i mirë dhe tani ia vlen ta dëgjoni këngën e ta shihni videon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...