Gresa Behluli paralajmëron këngë dedikim për babain - Bota Sot
Gresa Behluli paralajmëron këngë dedikim për babain

Mediale Vip

Gresa Behluli paralajmëron këngë dedikim për babain

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 10:30
Gresa Behluli do të vijë me këngë për babain.

Gresa Behluli do të vijë me këngë për babain.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli nëpërjet publikimit të një fotografie i ka njoftuar ndjekësit e saj se do të vijë me këngë të re.

Ky projekt muzikor do të jetë dedikim për babain e saj.

Image

“Të nderuar miq, simpatizues të këngës sime, së shpejti do të jem pran jush me këngë për babain, dua që përmes këngës të shpreh mirënjohjen babait tim për gjithçka që ka bërë dhe vazhdon të bëj për ne dhe familjen në përgjithësi. Uroj të ju pëlqej”, ka shkruar ajo pranë fotos së shkëputur nga dasma.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...