Gresa Behluli këngë për babain - Bota Sot
Gresa Behluli këngë për babain

Mediale Vip

Gresa Behluli këngë për babain

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 18:44
Gresa Behluli

Gresa Behluli do i kushtojë një këngë të atit.

Gresa Behluli pritet shumë shpejt të publikojë këngën e saj të re e cila pritet të jetë një dedikim.

Këngëtarja këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi që e bëri në Instastory.

Artistja publikoi një fotografi me babain të shkëputur nga dasma e saj e zhvilluar muaj më pare.

Ajo konfirmoi se kënga do t’i dedikohet babait i cili ka sakrifikuar shumë për të dhe familjen. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...