Modelja shqitare në Itali, tifoze e flakët e Inter-it - Bota Sot
Modelja shqitare në Itali, tifoze e flakët e Inter-it

Mediale Vip

Modelja shqitare në Itali, tifoze e flakët e Inter-it

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 08:32
Erjona Sulejmani

Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Itali, Erjona Sulejmani njihet si një tifoze e flakët e skuadrës Inter.

Ish Miss Shqipëria e cila njëherit është edhe ish bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili njihet për format e saj bombastike trupore të cilat nuk heziton ti ekspozojë.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto mjaft ‘joshëse’ me rastin e derbit të mbrëmshëm të zhvilluar midis skuadrës së Interit dhe Juventusit, ku në fund fitues ishin skuadra nga Torino, Juventus.

Ajo publikoj disa fotografi mjaft të nxehta duke marrë vëmendjen e publikut, në mbështetje të skuadrës që ajo përkrahte.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...