“Ajo do të të shkatërrojë karrierën”, Kim zbulon pse Kanye i qëndronte larg në fillimet e njohjes - Bota Sot
“Ajo do të të shkatërrojë karrierën”, Kim zbulon pse Kanye i qëndronte larg në fillimet e njohjes

Mediale Vip

“Ajo do të të shkatërrojë karrierën”, Kim zbulon pse Kanye i qëndronte larg në fillimet e njohjes

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 19:02
Kim Kardashian dhe Kanye West

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë shumë vite që njihen me njëri-tjetrin, por fillimet e tyre nuk kanë qenë aq të lehta. Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” ka treguar se Kanye është paralajmëruar që mos të lidhej me të, sepse mund të fundoste karrierën e tij. Megjithatë reperi i kundërshtoi hapur këshilluesit, të cilët i thoshin se marrëdhënia me një yll të televizionit do ndikonte negativisht në imazhin e tij. Në një rrëfim për rritjen e famës së saj në dokumentarin “True Hollywood Story”, Kim ka thënë: “Të gjithë i thoshin atij ‘Nuk mund të lidhesh me të, ajo është një yll televizioni. Ajo do të të fundosë karrierën’. Dhe ai u thoshte: ‘Por unë e pëlqej atë. Nuk më intereson”.

Kim dhe Kanye u njohën për herë të parë me njëri-tjetrin në vitin 2002, kur Kardashian ishte e martuar me Damon Thomas. Por vetëm pas 10 vitesh ata krijuan një marrëdhënie së bashku, dhe në 2014-tën u martuan. Pavarësisht pritjes së gjatë, Kim tregon se Kanye e ka pëlqyer gjithmonë atë dhe se kur më në fund ata u bënë bashkë ajo nuk mund ta besonte që nuk ishin lidhur më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...