Donte të fotografonte pjesët intime, Kim Kardashian flet publikisht për paparacët "e rrezikshëm" - Bota Sot
Donte të fotografonte pjesët intime, Kim Kardashian flet publikisht për paparacët "e rrezikshëm"

Mediale Vip

Donte të fotografonte pjesët intime, Kim Kardashian flet publikisht për paparacët "e rrezikshëm"

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 22:48
Kim Kardashian

Të famshmit në botë nuk i shpëtojnë dot paparacëve. Janë të shumtë dhe asnjëherë nuk arrin të kuptosh se si dalin me aq shpejtësi para syve të tyre.

Kim Kardashian ka zbuluar fotografin më guximtar, i cili arriti të shtrihej në tokë për të kapur pjesët e saj intime.

Në episodin e ri të “True Hollywood Story”, Kim tregoi rastin që i ndodhi para shumë vitesh, kur punonte për Paris Hilton.

“Mbaj mend kur ishim ulur në Mercedesin e saj dhe dyert u hapën dhe në atë moment, paparacët shtriheshin në tokë për të bërë fotografi poshtë veshjes. Ajo thoshte: ‘Në rregull. Ne duhet të sigurohemi që të mos ta marrin këtë gjë'.

Paris ishte një mësuese shumë e shkëlqyer për mua. Unë vërtet jam mirënjohëse për përvojat e mia me të … Ajo është një arsye e madhe e suksesit tim”, tha Kim.

Një tjetër rast lidhej me një fotograf, i cili nuk hezitoi ta pyeste: "Nuk do që askush të ta shohë?"

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...