Yllka Kuqi ‘kapet’ me ndjekësin në Instagram, shkak u bë kjo fotografi - Bota Sot
Yllka Kuqi ‘kapet’ me ndjekësin në Instagram, shkak u bë kjo fotografi

Mediale Vip

Yllka Kuqi ‘kapet’ me ndjekësin në Instagram, shkak u bë kjo fotografi

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 07:15
Yllka Kuqi

Yllka Kuqi i është kundërpërgjigjur një ndjekësi.

Këngëtarja Yllka Kuqi ka filluar të bëhet aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo publikimi i shpeshtë i fotografive duket se nuk i ka pëlqyer dikujt prej ndjekësve të saj i cili edhe i ka lënë një koment që e shtyu Yllkën t’i kundërpërgjigjet.

Më poshtë ua sjellim si foto, komentin e djekësit dhe kundërpërgjigjet e Yllkës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...