Gashi: Një ditë do të sjell album me Kanye - Bota Sot
Gashi: Një ditë do të sjell album me Kanye

Mediale Vip

Gashi: Një ditë do të sjell album me Kanye

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 07:27
Gashi

Gashi pretendon se një ditë do të vijë në bashkëpunim në një album me Kanye West.

Reperi i njohur shqiptar i cili ka arritur sukses jashtë vendit, Gashi, nëpërmjet një postimi në Instagram ka lënë të kuptohet se dëshiron që një ditë të bashkëpunoj me Kanye West.

“Një ditë do të sjell album me Kanye”, ka shkruar ai pranë postimit të fundit të bërë në Instagram.

Image

Ndryshe Gashi po arrin suksese me muzikë dhe asnjëherë nuk po e harron prejardhjen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...