Anxhelina poston një foto seksi, ka një mesazh për femrat - Bota Sot
Anxhelina poston një foto seksi, ka një mesazh për femrat

Mediale Vip

Anxhelina poston një foto seksi, ka një mesazh për femrat

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 07:42
Anxhelina Hadergjonaj

Anxhelina Hadergjonaj ka vazhduar për ta shfaqur vetën nëpër rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto tepër seksi në Instagram derisa ka pasur edhe një mesazh tepër interesant për gruan por edhe për meshkujt.

“Gruaja që ti do të bëhet do të ju kushtoj, njerëz. Marrëdhënie, hapësirë dhe gjëra materiale. Zgjedhe atë mbi të gjitha”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Anxhelina më shumë është një fotomodele edhe pse fillimisht kishte tentuar të bëj karrierë në muzikë, ashtu si nëna e saj, Albërie Hadergjonaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...