Gigi uron Bellën me imazhe të rralla nga fëmijëria - Bota Sot
Gigi uron Bellën me imazhe të rralla nga fëmijëria

Mediale Vip

Gigi uron Bellën me imazhe të rralla nga fëmijëria

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 14:29
Gigi dhe Bella Hadid

Bella Hadid sot feston ditëlindjen.

Modelja e njohur, Bella Hadid sot feston ditëlindjen, ajo mbushi plot 23 vjet jetë.

Ajo me këtë rast ka pranuar urime të shumta, por padyshim se më të veçantat janë ato të familjes së saj.

Image

Urimin më të ëmbël ia bëri motra, Gigi, e cila postoi fotografi nga fëmijëria e tyre, me të cilat tregon se si ishte kujdesur për të kur ishte e vogël.

Po ashtu, Gigi e falënderoi nënën, Yolanda Hadid, që ia bëri një motër siç është Bella. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...