Morena: Jam ajo që kam qenë në shkollë fillore dhe në të mesme - Bota Sot
Morena: Jam ajo që kam qenë në shkollë fillore dhe në të mesme

Mediale Vip

Morena: Jam ajo që kam qenë në shkollë fillore dhe në të mesme

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 17:35
Morena Taraku

Morena Taraku thotë se kushdo që e njeh, e di që është e njëjta si më parë, si tani.

Morena Taraku është njëra prej artisteve shqiptare që ka ndryshuar shumë ndër vite.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja thotë se kushdo që e njeh e di se është e njëjta që kur ishte në shkollë fillore e të mesme.

Image

“Kushdo që ka apo ka pasur mundësi të më njoh nga afër, e di mirë që unë jam po ajo Morena që kam qenë edhe në shkollë fillore dhe të mesme”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Swag”, ndërsa po finalizon një këngë të re.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat