Natalie Portman flet për miqësinë e saj qysh në fëmijëri me Britney Spears - Bota Sot
Natalie Portman flet për miqësinë e saj qysh në fëmijëri me Britney Spears

Mediale Vip

Natalie Portman flet për miqësinë e saj qysh në fëmijëri me Britney Spears

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 17:41
Natalie Portman me Britney Spears

Natalie Portman ka treguar për fillimin e miqësisë së saj me Britney Spears pasi dyshja qysh në fëmijëri kishin punën e njëjtë.

Aktorja 38 vjeçare zbuloi se ata të dyja e kishin kuptuar se ndanin të njëjtin rol si fëmijë dhe u bashkuan në moshën 18 vjeçare për të bërë një festë së bashku.

Pasi e kuptuan këtë ato u bashkuan në Mickey Mouse Club.

Image

Të gjitha këto ato zbuluan tani për fansat e tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...