Pa reçipeta e me xhinse të zbërthyera, Tayna paralajmëron diçka të re - Bota Sot
Pa reçipeta e me xhinse të zbërthyera, Tayna paralajmëron diçka të re

Mediale Vip

Pa reçipeta e me xhinse të zbërthyera, Tayna paralajmëron diçka të re

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 19:02
Tayna

Tayna publikoi një fotografi tejet joshëse.

Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën dukej shumë atraktive.

Ajo kishte veshur bluzën e famshme që e kemi parë në trupin e shumë personazheve të njohura publike si dhe një palë xhinse.

Image

Bluza pa reçipeta ia thekson gjoksin asaj, ndërsa me xhinse të zbërthyera dukej shumë provokuese.

“M’thirri n’darke e ju doka si darke,uh lala”, ka shkruar reperja, e që duhet të jetë varg i projektit të saj të ri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat