Yllka Kuqi në pritje të fëmijës së parë? - Bota Sot
Yllka Kuqi në pritje të fëmijës së parë?

Mediale Vip

Yllka Kuqi në pritje të fëmijës së parë?

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 19:03
Yllka Kuqi

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, është shtatzënë.

Burimet e brendshme të mediave shumë pranë çiftit, kanë zbuluar se ajo dhe bashkëshorti i saj, muzikanti Astrit Pallaska, janë tashmë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

“Po, Yllka dhe Astriti po presin një fëmijë”, ka thënë shkurt ky burim.

Image

Kjo mund të vërehet lehtë edhe nga imazhet e fundit që këngëtarja publikon në rrjetet sociale, ku shihet e veshur me rroba më të gjera se zakonisht.

Yllka është e martuar që nga viti 2011 me muzikantin, Astrit Pallaska, i cili ka qenë edhe drejtor i shkollës së muzikës “Prenk Jakova”, në Gjakovë.

Dyshja përndryshe janë njohur shumë vite më parë me njëri-tjetrin, teksa përveç dashurisë ata i bashkon edhe muzika, pasi Astriti njihet edhe si autor i një prej këngëve më të famshme të saj, me titull “Dhe të dua ty”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat