Krizë në martesen e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit? - Bota Sot
Krizë në martesen e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit?

Mediale Vip

Krizë në martesen e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit?

Më: 30 tetor 2019 Në ora: 00:44
Sinan Hoxha dhe Andrra Destani

Është bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani ajo e cila ka ngjallur dyshime për një krizë të mundshme në martesën e saj.

Bukuroshja në fjalë ka publikuar një imazh jo shumë të zakonshëm në llogarinë e saj në InstaStory.

“Të duhen shumë të vërteta për të fituar besimin, por vetëm një gënjeshtër për të humbur të gjitha”, thuhet në këtë thënie.

Vlen të kujtojmë faktin se Andrra dhe Sinani janë prindër të një djali, pas të cilit janë shumë të dhënë. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat